• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 1 500-1 900 EUR/m-c
  • Firma: LUKSMANN
  • Kontakt: Luksmann Rekruter
  • Telefon: 0048 500 800 713
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: adyga
  • Państwo: Włochy

Kierowca C- śmieciarka - 2000 € - Włochy

region zatrudnienia: Trydent-Górna Adyga

Podstawowe obowiązki:

  • prowadzenie śmieciarki

  • trasy krótkobieżne po Włoszech

  • zbieranie odpadów z domostw, firm i przewożenie do punktów utylizacyjnych

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

  • praca od poniedziałku do piątku, w godzinach od 6.00 do 14.00

  • pracę w dobrze prosperującej firmie, miłą atmosferę

  • niemiecką umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą

  • 2000 euro brutto na umowie przy pełnym wymiarze godzin + 10 euro netto diety/dzień

  • W firmie jest 14 pensji, w tym jeden miesiąc płatnego urlopu

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:

  • pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń,

  • prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,

  • opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,

  • prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,

  • pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:

  • prawa jazdy C z kodem 95, karta kierowcy

  • mile widziane doświadczenie jako kierowca C

  • komunikatywnej znajomości języka włoskiego lub niemieckiego

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: [email protected]