• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Antal Sp. z o.o.
  • Kontakt: Justyna Pardon
  • Telefon: 224835104
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się budowami w przemyśle wydobywczym, szukamy zmotywowanych osób na stanowisko:

Monter tras kablowych- Włochy

Miejsce pracy: południowe Włochy

Ilość miejsc: 20

Opis stanowiska:

•        Praca przy budowie rafinerii we Włoszech

Wymagania:

·         Udokumentowane i bieżące doświadczenie w pracy jako Monter tras kablowych na budowach z branży energetycznej (najlepiej na rafinerii)

·         Doświadczenie w zakresie obróbki metalu- cięcie, spawanie, prefabrykacja konstrukcji

·         Znajomość rysunku technicznego oraz praca na jego podstawie

·         Umiejętność samodzielnego czytania schematów elektrycznych, analiza otoczenia i planowanie na tej podstawie przebiegu trasy kablowej

·         Umiejętność obsługi narzędzi do trasowania i cięcia

·         Dyspozycyjność i motywacja do pracy za granicą we Włoszech

Oferujemy:

•        Pracę w południowej części Włoch (ok. 180 km na południe od Neapolu)

•        Wynagrodzenie w wysokości 1400 euro netto miesięcznie- praca od poniedziałku do soboty

•        Darmowe zakwaterowanie znajdujące się przy placu budowy

•        Bezpłatne wyżywienie

•        Pracę od zaraz- wyjazdy w czerwcu 2017

•        Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i delegowanie do pracy za granicę

•        Kontrakt do 04.2019

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres [email protected] w tytule wpisując  nazwę stanowiska Monter tras kablowych.

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi osobami.

                Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez administratora danych Antal Spółkę z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą we Warocławiu (adres: ul. Gwiaździsta 66, 53 – 413 Wrocław), agencje zatrudnienia ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 496, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców – zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 z późn. zm.) Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz mody kowania - zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, zgoda może być odwołana w każdym czasie.