PŁYTKARZ - GLAZURNIK.OD 1800 EUR NETTO/M-C PRACODAWCA OPŁACA ZAKWATEROWANIE PRACA WŁOCHY - GENUA.

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 1 800-2 200 EUR/m-c
  • Firma: Rekrutacja-Kozow
  • Kontakt: dariusz kozow
  • Telefon: +48 515 526 657
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: GENUA
  • Państwo: Włochy

PRACA DLA PŁYTKARZ - GLAZURNIK -  WŁOCHY - GENUA.
PRACA DLA  LAMINIARZ - PARKIECIARZ  - WŁOCHY - GENUA.

Włoski Pracodawca Poszukuje Fachowców Budowlanych ( Ekipy Remontowe , Firmy Budowlane ) na Projekty  do  Wykoncznia 200 Mieszkan ( Parkieciarzy ,  Laminiarzy  , Płytkarzy , Glazurników).

WYNAGRODZENIE od 1800 EUR netto/m-c. Pracodawca  organizuje opłaca Zakwaterowanie + Koszty Dojazdu na Budowe i z powrotem do Pensjonatów i Hoteli Pracowniczych.

ZADANIA: Układanie Płytek  Ściennych i Podłogowych w Łazienkach i w Kuchniach.
                  Układanie Parkietów , Paneli Podłogowych , Laminatów.

WYMAGANIA PRACODAWCY: Znajomość w Branzy +  Umiejetność Kladzenia Płytek Podłogowych i Sciennych.
Układanie Paneli Podłogowych , Laminatów , Parkietów .

Znajomość jezyków obcych nie jest Konieczna.

KONTAKT BIURO T  +48 515 526 657

APLIKACJE CV : www.rekrutacja.kozow.eu     E-mail: [email protected]